'Chirurg deed zwart illegale borstoperaties'

Gepubliceerd: vrijdag 10 februari 2012 07:50
Update: vrijdag 10 februari 2012 07:52

Een plastisch chirurg van het Jeroen Bosch Ziekenhuis in Den Bosch heeft jarenlang illegaal borstimplantaten ingebracht bij vrouwen. De inmiddels overleden man kreeg daarvoor zwart betaald, schrijft De Telegraaf vrijdag. De patiënten kregen echter geen nazorg.

Bij een deel van de vrouwen gebruikte de man, bekend als de 'tietendokter', de omstreden PIP-implantaten. Dat deed hij in de jaren negentig toen de Franse protheses nog niet eens op de Nederlandse markt waren. Veel vrouwen kampen nu met lekkende implantaten.

De chirurg is geen onbekende bij de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ). "Er zijn meerdere signalen binnengekomen die tot op heden niet te verifiëren zijn. Dat komt doordat veel signalen van internetfora komen waar meldingen anoniem zijn", zegt een woordvoerder in de krant.

De IGZ wil een onderzoek naar de man en heeft daarvoor hulp gevraagd van het Bossche ziekenhuis. Die was verbaasd te horen 'dat er zwart betaald zou zijn voor borstoperaties'.

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen binnenland

Meer nieuws binnenland

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

Reageer Door: maxim253, 10 feb 2012 17:15
Matim schreef:
Da's toch mooi? Opereren van illegale borsten?
Ja, maar dat het kennelijk om illegale borsten gaat van zwarte vrouwen stuit me duidelijk tegen de borst....

Reageer Door: leesworm, 10 feb 2012 10:48
andrewouterlood schreef:
[...] Dan kan je altijd nog via de plukze methode de hersteloperaties betalen. Maar degene die het zelf deden betalen het maar zelf.
In het geval van Saban B. heeft justitie hem laten gaan en Turkije gaat geen landgenoten uitleveren. Weinig te plukken dan.

Reageer Door: andrewouterlood, 10 feb 2012 10:16
leesworm schreef:
Misschien was die chirurg ook lid van een pooier-bende die vrouwen verplicht (op eigen kosten) borsten moest vergroten om meer klanten in de prostitutie te kunnen (af-)trekken. Baran en zijn bende dwongen vrouwen op zeer gewelddadige wijze in de prostitutie. Zo moesten sommige vrouwen verplicht borstvergrotingen en abortussen ondergaan en de naam van de pooier op hun lichaam laten tatoeëren. http://www.elsevier.nl/web/Nieuws/Nederland/275656/Justitie-eist-miljoenen-van-vrouwenhandelaar-Saban-Baran.htm?rss=true
Dan kan je altijd nog via de plukze methode de hersteloperaties betalen. Maar degene die het zelf deden betalen het maar zelf.

Reageer Door: leesworm, 10 feb 2012 10:09
Misschien was die chirurg ook lid van een pooier-bende die vrouwen verplicht (op eigen kosten) borsten moest vergroten om meer klanten in de prostitutie te kunnen (af-)trekken. Baran en zijn bende dwongen vrouwen op zeer gewelddadige wijze in de prostitutie. Zo moesten sommige vrouwen verplicht borstvergrotingen en abortussen ondergaan en de naam van de pooier op hun lichaam laten tatoeëren. http://www.elsevier.nl/web/Nieuws/Nederland/275656/Justitie-eist-miljoenen-van-vrouwenhandelaar-Saban-Baran.htm?rss=true

Reageer Door: andrewouterlood, 10 feb 2012 09:28
Als je willens en wetens bij een kwakzalver je borsten wil laten vergroten omdat je vriend het zo graag wil ofdat je zelf zo onzeker bent ben je dom bezig.
Vind het ook dat je die hersteloperaties maar zelf moet gaan betalen,als je het zwart kan betalen om ze te laten implanteren kun je het ook betalen om het te repareren.

 

 
 


© Copyright DePers.nl