Tas verkopen aan Máxima

Door: Janet Moltmaker » Meer blogs van Janet Moltmaker 
Gepubliceerd: maandag 6 februari 2012 10:51
Update: maandag 6 februari 2012 16:16

Onderneemster Janet Moltmaker is gevraagd om mentor te zijn voor het project WE keep on growing. Twee vrouwelijke ondernemers zijn nu aan haar gematcht. Een van hen weet tijdens de kick-off van We keep on growing al twee tassen aan prinses Máxima te slijten.

't Probleem met bloggen is dat je vol moet houden en dat je juist in drukke periodes veel meemaakt en minder tijd over hebt om te schrijven. Er is veel gebeurd om over te schrijven de afgelopen twee weken;

- De matching met de ondernemers op 19 februari tijdens de Pitch of Holland
  • - De personal impact training met Patricia Becker en Diana Matroos
  • - Voor de eerste keer een lezing geven over ondernemerschap op het congres 'Business Meeting Brabant'
  • - Het voorzitten van een panel tijdens de Webwinkel Vakdagen

  • So much to do, so little time en over twee dagen vertrek ik naar Australië voor twee weken.

    En vanmiddag (dinsdag 31 januari '12) hebben we de kick-off van het project 'WE keep on growing' met prinses Máxima. Toen ik gisteravond het blog van Floor van de Water las, besefte ik dat ik voor die tijd nog MOET bloggen. Om te delen dat er twee ontzettend leuke ondernemers gematcht zijn aan mij als mentor. Zojuist genoemde Floor en Ingrid Keller Cayet. Floor heeft haar eigen tassenlijn "By Lou Lou" en Ingrid is met de website Madaga dé online traiteur voor baby's en peuters.

    Floor heeft het gepresteerd om al twee tassen aan Máxima te slijten, terwijl al mijn cadeaukaarten die ik via de AIVD gestuurd heb onverrichter zake zijn teruggekomen. En ik denk dat de menu's van Ingrid op Landgoed De Horsten onder luid gejuich ontvangen zouden worden. Goh, wat is die energie van die dames aanstekelijk en wat word ik daar blij van!

    En daarom maak ik me er dit keer makkelijk vanaf en stop ik in dit blog de link naar het blog van Floor, die zich net als ik verheugt op de ontmoeting… Omdat de energie en het enthousiasme er vanaf spat.

    Dan neem ik in Australië de tijd voor een verslag van de ontmoeting vanmiddag en mijn ervaringen op het podium.

    En…. dinsdag was op Nederland 3  een reportage over de kick-off van 'WE keep on growing', waarbij Floor en ik geïnterviewd worden voor het programma "NOS op 3" . Kijken dus!

    Janet Moltmaker startte tien jaar geleden met Marjon Broekmeulen de DNP Groep, uitgever van cadeaubonnen en cadeaukaarten. Naast directeur van DNP Groep is Janet moeder van twee dochters van 5 en 3, Anna en Amy.

    En omdat deze kersverse veertiger het nog niet druk genoeg heeft, gaat ze als mentor aan de slag voor het ‘WE keep on growing’-project, waarover ze met name schrijft in haar blogs.
     
      Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

    Meest gelezen blogs

    • Toekomstplaatje ontslagvergoeding

      Simon Stoltz

      Toekomst ontslagvergoeding
      10 uur geleden
      Vanaf 2014 zullen werkgevers de eerste zes maanden WW uitkering van ontslagen medewerkers zelf moeten betalen. Zo is in het Lenteakkoord overeengekomen door de zogenoemde Kunduz-coalitie. Daar tegenover staat dat de ontslagvergoedingen drastisch worden verlaagd.

    • Pingpongen om Lenteakkoord

      Pingpongen om Lenteakkoord
      Gisteren, 11:14
      Zijn de bezuinigingsmaatregelen van de Kunduz-coalitie voor ondernemers een doorn in het oog of juist een zegen?

    • Kijk in de spiegel

      Shahrooz Safarghandi

      Kijk in de spiegel
      Gisteren, 10:35
      Wat kan ik vandaag doen om weer een stapje dichter bij mijn doel te komen? Het zijn soms hele kleine stappen en als je de discipline hebt om het elke dag weer te doen, ga je uiteindelijk resultaat zien.

    Meer nieuws blogs

    Volgend bericht >

    Reageer op dit artikel:  

     

     
     


    © Copyright DePers.nl