Doorzoekingen bedrijven luchthaven Zaventem

Gepubliceerd: woensdag 9 juni 2010 08:58

Op luchthaven Zaventem bij Brussel zijn dinsdag door de Belgische mededingingsautoriteit doorzoekingen verricht bij een aantal bedrijven die actief zijn bij de behandeling van luchtvracht en bagage. Ze worden verdacht van het maken van verboden prijsafspraken.

Een van de onderzochte bedrijven, Aviapartner, heeft de doorzoeking in zijn kantoren bevestigd. Het zou volgens dit bedrijf gaan om zaken die zich tien jaar geleden hebben afgespeeld.

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • Brabant krijgt harde klappen

    ANP

    Brabant krijgt harde klappen
    5 uur geleden
    Brabanders lopen op het tandvlees en gaan door een diep dal. De financiƫle ellende lijkt geen huishouden te sparen. Steden in de provincie Noord-Brabant zijn extra hard geraakt door de financiƫle crisis.

  • Sexy Frauschaft als charmeoffensief

    De Ondernemer

    Sexy Frauschaft
    23 uur geleden
    Tijdens het EK spelen 'we' tegen onze aartsrivaal Duitsland en dat betekent haat en nijd onder de supporters. Mercedes-Benz vond het daarom tijd voor een charmeoffensief met het beste dat Duitsland in huis heeft: mooie vrouwen!

  • Boerderij in de lucht

    De Ondernemer

    Boerderij in de lucht
    21 uur geleden
    Rijst verbouwen in een flat. Professor Folkard Asch van de Duitse universiteit Hohenheim bedacht het als aanpak van het mondiale voedselprobleem.

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl