Drama tijdens bedrijfsuitje

Gepubliceerd: vrijdag 25 juni 2010 12:43

Tijdens een bedrijfsuitje in Amsterdam-Noord zijn donderdag twee mensen gewond geraakt. Het drama voltrok zich toen een schip als kunstwerk opgesteld op de IJ-kade kantelde onder het gewicht van een groep collega's die poseerde voor een foto. Dit meldt de Telegraaf op de website.

Een man en een vrouw kwamen onder het stalen kunstwerk terecht. De man liep daarbij ernstige verwondingen aan zijn benen op. De vrouw raakte lichtgewond.

Twee ambulances, de politie en een traumahelikopter kwamen ter plaatse om eerste hulp te verlenen.


Lees ook:
Wat bij ongeval door bedrijfsuitje?

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • Brabant krijgt harde klappen

    ANP

    Brabant krijgt harde klappen
    5 uur geleden
    Brabanders lopen op het tandvlees en gaan door een diep dal. De financiƫle ellende lijkt geen huishouden te sparen. Steden in de provincie Noord-Brabant zijn extra hard geraakt door de financiƫle crisis.

  • Boerderij in de lucht

    De Ondernemer

    Boerderij in de lucht
    21 uur geleden
    Rijst verbouwen in een flat. Professor Folkard Asch van de Duitse universiteit Hohenheim bedacht het als aanpak van het mondiale voedselprobleem.

  • Sexy Frauschaft als charmeoffensief

    De Ondernemer

    Sexy Frauschaft
    23 uur geleden
    Tijdens het EK spelen 'we' tegen onze aartsrivaal Duitsland en dat betekent haat en nijd onder de supporters. Mercedes-Benz vond het daarom tijd voor een charmeoffensief met het beste dat Duitsland in huis heeft: mooie vrouwen!

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl