Vakbondsactie tegen TNT

Gepubliceerd: dinsdag 31 augustus 2010 17:06

De vakbonden organiseren op maandag 6 september in Nieuwegein een bijeenkomst tegen het massaontslag bij TNT. Abvakabo, BVPP en CNV Publieke Zaak zeggen de noodzaak van forse kostenbesparingen bij het postbedrijf te erkennen, maar vinden ook dat TNT Post serieus oog moet hebben voor de gevolgen voor de medewerkers.


Volgens de bonden wil het concern zeker 11.000 banen schrappen.

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • Grotere prijsstijgingen bakker, slager en groenteboer

    ANP

    Grotere prijsstijgingen bakker
    11 uur geleden
    Brood en gebak van de bakker zijn de afgelopen 5 jaar ruim 22 procent duurder geworden, meer dan twee keer zoveel als vergelijkbare producten in de supermarkt. Dat blijkt uit woensdag gepubliceerde cijfers van het CBS.

  • Malaise werpt bouwsector 2 jaar terug

    ANP

    Bouwsector weer op dieptepunt
    9 uur geleden
    De verslechterde economie heeft de bouwsector op twee jaar achterstand gezet. Dat maakte het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) woensdag bekend.

  • 'Enorme successen economie Colombia'

    ANP

    'Successen economie Colombia'
    11 uur geleden
    De directe buitenlandse investeringen in Colombia zijn in 2011 58 procent hoger uitgevallen dan het jaar ervoor. Dit zei de Colombiaanse president Juan Manuel Santos woensdag in Bogota.

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl