Lef! Annemarie vindt baan door alle afwijzingen op haar website te zetten

Door: 1001 ondernemersindeeën
Gepubliceerd: woensdag 1 september 2010 08:43
Update: woensdag 1 september 2010 08:59

Annemarie Appelman, bedacht wel een erg unieke benadering: ze zetten alle afwijzigingen op haar sollicitaties op het internet om daarmee haar droombaan te vinden.. En nu is het haar nog gelukt ook, ze heeft een voorstel ontvangen..


Bekijk de website: www.annemarieappelman.nl


Het idee achter de website van Annemarie Appelman:

Stichting KICI, CREM BV, Hospitaalbroeders, Global Village Media, Milieucentraal, Milieudefensie, Meldpunt Kinderporno, The Hunger Project, Wijkalliantie, NCDO, WE Adviseurs, Warchild, Stichting Doen, Partij voor de dieren, Hogeschool Utrecht, Greenpeace en Day for Change.

Zo, heb ik daar allemaal gewerkt? Nee, was het maar waar. Juist niet. Dit zijn alle bedrijven die me afgewezen hebben. Nou ja: ‘alle’… Het is nog maar een selectie – moet je nagaan. Of het aan de crisis ligt, of aan mij: ik weet het niet. Ik stel weinig eisen en word daardoor telkens als ‘overgekwalificeerd’ bestempeld. Voor Office Manager of bardame vinden ze me te slim en denken ze dat ik na 3 maanden weer weg ben. Maar ik mag toch zeker wel zelf bepalen wat ik wel en wat ik niet wil en kan? Voor mij zijn misschien wel heel andere dingen belangrijk. In elk geval: dankzij deze afwijzingen, dus dankzij deze bedrijven, kwam ik op het idee van deze site. Je kunt die bedrijven dus eigenlijk het best zien als de sponsoren van mijn doorzettingsvermogen. Want we gaan natuurlijk niet bij de pakken neer zitten. Sterker nog: van elke afwijzing word ik nóg fanatieker. Het gaat een keer lukken. Als je zin hebt om mee te helpen: graag! Je kunt me mailen als je iets weet waarvan je denkt dat het geknipt is voor me.

Via Linked-In of Twitter kun je me misschien aanbevelen bij vrienden of relaties. En je kunt natuurlijk ook lid worden van mijn speciale Facebook Fanpagina, waarmee ik ook hoop dat mensen vrienden en bekenden inschakelen om mij aan de slag te helpen. In elk geval: alvast bedankt!


1001 ondernemersindeeën
Dit artikel is tot stand gekomen uit een samenwerking met 1001 ondernemersindeeën.

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • Grotere prijsstijgingen bakker, slager en groenteboer

    ANP

    Grotere prijsstijgingen bakker
    12 uur geleden
    Brood en gebak van de bakker zijn de afgelopen 5 jaar ruim 22 procent duurder geworden, meer dan twee keer zoveel als vergelijkbare producten in de supermarkt. Dat blijkt uit woensdag gepubliceerde cijfers van het CBS.

  • Malaise werpt bouwsector 2 jaar terug

    ANP

    Bouwsector weer op dieptepunt
    10 uur geleden
    De verslechterde economie heeft de bouwsector op twee jaar achterstand gezet. Dat maakte het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) woensdag bekend.

  • 'Enorme successen economie Colombia'

    ANP

    'Successen economie Colombia'
    12 uur geleden
    De directe buitenlandse investeringen in Colombia zijn in 2011 58 procent hoger uitgevallen dan het jaar ervoor. Dit zei de Colombiaanse president Juan Manuel Santos woensdag in Bogota.

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl