Elfstedentocht-gadgets big business

Gepubliceerd: dinsdag 7 februari 2012 09:22
Update: dinsdag 7 februari 2012 09:48

Wie op zoek is naar een geinig Elfstedentocht-dingetje kan zijn hart ophalen op Marktplaats. Nederlanders zijn de afgelopen dagen tussen het schaatsen door hun zolder opgegaan en kwamen te voorschijn met breipatronen, puzzels, foto's, knipsels en logboeken.

Zelfs een complete set Elfstedenspeldjes is te koop, bij iemand uit Vlissingen. Veel slaapplaatsen (,,vlak aan de route!'') worden aangeboden. Maar ook beschilderde Hindeloper-bruggetjes, ansichtkaartenboekjes en cd's met Elfstedentocht-muziek. En voor de deelnemers zijn er drinkwaterrugzakken, routebeschrijvingen, ,,heerlijke warme truien'' en uiteraard heel veel schaatsen.
Trefwoord(en): elfkoorts, elfstedentocht,
 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • 'Meneer afstandsbediening' overleden

    De Ondernemer

    Mister afstandsbediening overleden
    13 uur geleden
    De naam zegt u waarschijnlijk niets, maar zijn uitvinding heeft u dagelijks in handen. Eugene Polley, de uitvinder van de afstandsbediening, is overleden.

  • Brabant krijgt harde klappen

    ANP

    Brabant krijgt harde klappen
    18 uur geleden
    Brabanders lopen op het tandvlees en gaan door een diep dal. De financiële ellende lijkt geen huishouden te sparen. Steden in de provincie Noord-Brabant zijn extra hard geraakt door de financiële crisis.

  • Wasserettegrap gaat finaal mis

    ANP

    Wasserettegrap gaat finaal mis
    9 uur geleden
    Een grap in een wasserette is flink uit de hand gelopen. Een man stopte een kleine jongen klaarblijkelijk voor de grap in de machine en deed de deur dicht.

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl