Startup koppelt bedrijf en student

Door: Cloudstudents.nl
Gepubliceerd: maandag 13 februari 2012 12:00
Update: donderdag 5 april 2012 11:35

In tijden van economische neergang is elk bedrijf genoodzaakt kritisch naar de kosten te kijken, maar ook om bij te blijven in de snel veranderende wereld. Een modern bedrijf ontkomt niet meer aan het gebruik van nieuwe media,  innovatieve (web)oplossingen en zeer klantgerichte dienstverlening.

Hier gaat veel tijd en geld in zitten en ook is niet altijd alle benodigde kennis in huis. Vooral het midden- en kleinbedrijf (MKB) is vaak niet in staat te concurreren met grote bedrijven als het gaat om bijvoorbeeld het uitvoeren van marktonderzoek of enquêtes onder de doelgroep of het gebruik en bijhouden van sociale media als Facebook en Twitter.

Twee jonge Groningse ondernemers, Kasper Hiddema en William van den Hoorn zagen dit probleem en haalden Het Nieuwe Werken naar Groningen:  ”We zetten studenten die een hogere beroeps- of universitaire opleiding volgen in als flexibele werknemers op projectbasis. Zie het als freelancers, maar dan
zonder de hieraan verbonden risico’s. Werken in de cloud noemen we dit. Projecten die u graag uitgevoerd ziet worden maar waarvoor het niet lonend is om iemand voor aan te nemen voeren wij graag voor u uit. Ook voor langlopende projecten bent u bij ons zeker aan het goede adres.”

Tientallen studenten hebben zich inmiddels aangemeld bij Cloudstudents.nl, de veelzeggende bedrijfsnaam. Studierichtingen van de aangemelde studenten zijn onder andere rechten, journalistiek, communicatiewetenschappen, bedrijfskunde en informatiekunde. Wat de studenten gemeenschappelijk hebben is dat ze bezig zijn aan een  bachelor of master, over specifieke vakkennis beschikken, flexibel zijn en belangrijker nog:  over werkruimte thuis beschikken. In tegenstelling tot reguliere uitzendkrachten werken
cloudstudenten namelijk vanuit hun eigen huis. Hierdoor blijven de kosten laag, waarvan zowel de opdrachtgever als de student profiteren.

Ook over juridische zaken hoeft de ondernemer zich geen zorgen te maken. Waar bij freelancers het risico bestaat dat de belastingdienst  ze achteraf als medewerker aanmerkt, met alle onverwachte premies, heffingen en belastingen van dien worden de cloudstudenten in samenwerking met een gerenommeerde partner op de payroll geplaatst zodat de ondernemer weet dat alle belastingen en premies betaald worden en op dit gebied geen problemen zullen ontstaan.

Trefwoord(en): kbstart,
 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

Meest gelezen deondernemer

  • 'Meneer afstandsbediening' overleden

    De Ondernemer

    Mister afstandsbediening overleden
    13 uur geleden
    De naam zegt u waarschijnlijk niets, maar zijn uitvinding heeft u dagelijks in handen. Eugene Polley, de uitvinder van de afstandsbediening, is overleden.

  • Brabant krijgt harde klappen

    ANP

    Brabant krijgt harde klappen
    19 uur geleden
    Brabanders lopen op het tandvlees en gaan door een diep dal. De financiële ellende lijkt geen huishouden te sparen. Steden in de provincie Noord-Brabant zijn extra hard geraakt door de financiële crisis.

  • Wasserettegrap gaat finaal mis

    ANP

    Wasserettegrap gaat finaal mis
    10 uur geleden
    Een grap in een wasserette is flink uit de hand gelopen. Een man stopte een kleine jongen klaarblijkelijk voor de grap in de machine en deed de deur dicht.

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl