Kamp positief over economie op lange termijn

Gepubliceerd: woensdag 2 januari 2013 10:01

Het jaar 2013 wordt nog niet makkelijk, maar de Nederlandse economie heeft genoeg kracht om zich de komende jaren te herstellen. Dat beweert minister van Economische Zaken Henk Kamp woensdag in het Algemeen Dagblad.

,,Al met al ben ik optimistisch. Niet omdat 2013 al een goed jaar wordt, wel omdat vertrouwen in de toekomst gerechtvaardigd is. Het is waar dat we kampen met economische krimp, maar het is ook waar dat we de power hebben om dat weer in groei om te zetten'', zei Kamp in een interview.

,,ICT en internet zijn cruciaal voor de toekomstige groeikansen. Nederland heeft de beste breedbandnetwerken van de wereld en 95 van de 100 Nederlanders zijn daarop aangesloten. In 2013 wordt in hoog tempo gewerkt aan het updaten van mobiele netwerken, die dan ook tot de wereldtop gaan behoren'', stelt Kamp. ,,Maar het belangrijkste is dat onze ondernemers doorgaan met innoveren.''

Volgens de minister is de Nederlandse economie enorm competitief en is ons land bijzonder aantrekkelijk voor buitenlandse investeerders.

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

 

Meest gelezen deondernemer

  • Doorbraak rond vermissing Ingrid Visser

    Doorbraak vermissing Ingrid Visser
    21 uur geleden
    De politie heeft de zwarte Fiat Panda die volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein hadden gehuurd, woensdag in de stad Murcia teruggevonden.

  • 'Ruben en Julian opwekken uit de dood'

    DeOndernemer

    'Broertjes opwekken uit de dood'
    20 uur geleden
    Evangelist Ronald Plat is van plan om de vermoorde broertjes Ruben en Julian op te wekken uit de dood. "Stel je voor dat de twee vermoorde jongens na gebed weer terugkomen uit de dood. Dan staat toch het hele land op zijn kop?" Op Twitter wordt hij voor gek verklaard.

  • BTW-naheffing nekt ZZP'er in de zorg

    Fiscus pakt zorg-ZZP'er
    19 uur geleden
    Veel zelfstandigen in de zorgsector dreigen in problemen te komen door de Belastingdienst. Duizenden ZZP’ers hebben jarenlang kunnen werken met een vrijstelling, maar die tijd is sinds 1 januari voorbij. Het resultaat: dikke naheffingen door de fiscus

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl