Haatmails priesters wegens uitschrijfservice

Haatmails priesters wegens uitschrijfservice

Gepubliceerd: vrijdag 18 januari 2013 10:32
Update: vrijdag 18 januari 2013 11:53

Niet alleen politici ontvangen bedreigingen, blijkt daags na het morele appel van PvdA-fractievoorzitter Hans Spekman en premier Rutte. Ook de rooms-katholieke internetondernemer Eric van den Berg krijgt de volle laag. Dat meldt de site van dagblad Trouw.

Van den Berg vertelt op zijn website Katholiek.nl. potentiële uittreders bij welke instanties ze moeten aankloppen als ze uit de kerkelijke ledenregistratie geschrapt willen worden. Afmelden bij de parochie is volgens hem soms niet genoeg. 'Onbeschoft. Ik hoop dat u zult branden in de hel.' Was getekend: een priester.

Van den Berg zegt te begrijpen dat ook geestelijken hem verwensingen naar het hoofd slingeren. ,,De woede gaat niet over mij, maar over de kerkverlating. Als priester wil je niet dat je eigen kerk krimpt. Dat doet pijn.''

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  

 

Meest gelezen deondernemer

  • Zin in seks door Songfestival

    Zin in seks door Songfestival
    Gisteren, 17:15
    Meer dan de helft van de Europeanen wordt geil van het Eurovisie Songfestival. Tenmsinte, als we datingsite C-date moeten geloven. Uit een enquête onder 20.000 Europeanen blijkt dat 59% opgewonden wordt van het liedjesfestijn.

  • Bijna doorbraak in zaak Ruben en Julian

    Bijna doorbraak zaak broertjes
    16 mei 2013, 09:14
    Opschudding woensdagavond in Zeist. Bij de zoektocht naar de vermiste broertjes Ruben en Julian vonden burgers twee houten kruizen in een bos vlak bij de Sparrenheuvel. De politie zette een ruim gebied af en doorzocht de grond met prikstokken. Maar er werd geen spoor gevonden van de jongens.

  • Pino is dood

    Pino is dood
    Gisteren, 15:49
    Pino is dood. Of tenminste: zo lijkt het. Voor de ingang van de KunstRAI in Amsterdam ligt een overreden Pino. Het blijkt te gaan om een kunstwerk van Bart Jansen. "De enige vogel ter wereld die van een verschrikkelijk einde gevrijwaard lijkt te zijn, is zojuist gesneuveld."

Meer nieuws deondernemer

Volgend bericht >

Reageer op dit artikel:  

 

 
 


© Copyright DePers.nl