Duitse tolverhoging voor vrachtwagens uitgesteld

Door: Kluwer

De verhoging van de Duitse tol voor vrachtwagens is uitgesteld. Dit meldt de brancheorganisatie Transport en Logistiek Nederland. Aanvankelijk was het de bedoeling de tolverhoging op 1 januari te laten ingaan.

De vorige maand ingestelde werkgroep, om de deels onoverbrugbare standpunten van de diverse deelstaten te overbruggen, is nog niet klaar. Wel zijn steeds meer deelstaten van mening dat de huidige voorstellen verbetering behoeven en uitstel van de geplande invoeringsdatum (1 januari 2009) gewenst is.

Gunstigere tolcategorie

Vooruitlopend op de mogelijke verhoging, heeft TLN de kwestie van non-acceptatie van Nederlandse roetfilters om in aanmerking te komen voor een gunstiger tolcategorie, aan de Europese Commissie voorgelegd. TLN stelt dat met name Euro 3 voertuigen met reeds ingebouwde en door Nederland goedgekeurde roetfilters in aanmerking zouden moeten komen voor indeling in de euro 4 categorie (EB).

[ Bron: Transport en Logistiek Nederland ]

 
  Plaats dit bericht op Twitter Voeg dit bericht toe aan NuJij.nl Voeg dit bericht toe aan linkedin.com Voeg dit bericht toe aan hyves.nl Voeg dit bericht toe aan facebook.com Reageer Stuur dit bericht door per email Stuur door Druk deze pagina af op je printer Print  


Reageer op dit artikel:  

 
 
 


© Copyright DePers.nl