Nieuws Actueel

Compleet speelschema WK 2014

Rik Nizet 7 mei 2014

Bekijk het volledige speelschema WK 2014 hier.Lees ook:Special: WK 2014WK2014: Oefeninterlands Oranje

Tweede ronde (knockout-fase):

Volledig speelschema WK 2014

Donderdag 12 juni

Groep A: Brazilië - Kroatië Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo

Vrijdag 13 juni

Groep A: Mexico - Kameroen Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal Groep B: Spanje - NEDERLAND Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep B: Chili - Australië Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Zaterdag 14 juni

Groep C: Colombia - Griekenland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep D: Uruguay - Costa RicaTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep D: Engeland - ItaliëTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Zondag 15 juni

Groep C: Ivoorkust - Japan Tijd: 03.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep E: Zwitserland - Ecuador Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep E: Frankrijk - Honduras Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegro Groep F: Argentinië - Bosnië-HerzegovinaTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Maandag 16 juni

Groep G: Duitsland - Portugal Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep F: Iran - Nigeria Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba Groep G: Ghana - Verenigde Staten Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal

Dinsdag 17 juni

Groep H: België - Algerije Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep A: Brazilië - Mexico Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep H: Rusland - Zuid-Korea Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Woensdag 18 juni

Groep B: Australië - NEDERLANDTijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre Groep B: Spanje - Chili Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de JaneiroGroep A: Kameroen - Kroatië Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Donderdag 19 juni

Groep C: Colombia - Ivoorkust Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep D: Uruguay - Engeland Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep C: Japan - Griekenland Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal

Vrijdag 20 juni

Groep D: Italië - Costa Rica Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep E: Zwitserland - Frankrijk Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep E: Honduras - Ecuador Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba

Zaterdag 21 juni

Groep F: Argentinië - Iran Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep G: Duitsland - Ghana Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep F: Nigeria - Bosnië-HerzegovinaTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Zondag 22 juni

Groep H: België - RuslandTijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de JaneiroGroep H: Zuid-Korea - AlgerijeTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto AlegreGroep G: Verenigde Staten - PortugalTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Maandag 23 juni

Groep B: Australië - Spanje Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba Groep B: NEDERLAND - Chili Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep A: Kameroen - Brazilië Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep A: Kroatië - Mexico Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife

Dinsdag 24 juni

Groep D: Italië - Uruguay Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal Groep D: Costa Rica - Engeland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep C: Japan - Colombia Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba Groep C: Griekenland - Ivoorkust Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

Woensdag 25 juni

Groep F: Nigeria - Argentinië Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre Groep F: Bosnië-Herzegovina - Iran Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: SalvadorGroep E: Honduras - Zwitserland Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus Groep E: Ecuador - Frankrijk Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Donderdag 26 juni

Groep G: Verenigde Staten - Duitsland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep G: Portugal - Ghana Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep H: Zuid-Korea - België Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep H: Algerije - Rusland Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijd Locatie: Curitiba

Vrijdag 27 juni

Rustdag

Zaterdag 28 juni

49 Winnaar groep A - Tweede groep B Tijd: 18.00 uurLocatie: Belo Horizonte

50 Winnaar groep C - Tweede groep D Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Zondag 29 juni

51 Winnaar groep B - Tweede groep A Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

52 Winnaar groep D - Tweede groep C Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife

Maandag 30 juni

53 Winnaar groep E - Tweede groep F Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

54 Winnaar groep G - Tweede groep H Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre

Dinsdag 1 juli

Winnaar groep F - Tweede groep E Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Winnaar groep H - Tweede groep G Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador

Woensdag 2 juli

Rustdag

Donderdag 3 juli

Rustdag

Vrijdag 4 juli

57 Kwartfinale: Winnaar 49 - Winnaar 50 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

58 Kwartfinale: Winnaar 53 - Winnaar 54 Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Zaterdag 5 juli

59 Kwartfinale: Winnaar 51 - Winnaar 52 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador60 Kwartfinale: Winnaar 55 - Winnaar 56Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

Zondag 6 juli

Rustdag

Maandag 7 juli

Rustdag

Dinsdag 8 juli

Halve finale: Winnaar 57 - Winnaar 58Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo Horizonte

Woensdag 9 juli

Halve finale: Winnaar 59 - Winnaar 60 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo

Donderdag 10 juli

Rustdag

Vrijdag 11 juli

Rustdag

Zaterdag 12 juli

Verliezersfinale: Plek 3/4 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

Zondag 13 juli

FinaleTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro