Nieuws Actueel

Crossmediale marketingcommunicatie bureau L’Amp uit Enschede zit in de lift

Van onze redactie 29 juni 2015

Elise Lingbeek Foto L Amp

Jordy Kamphuis, mede-eigenaar en verantwoordelijk voor planning & operatie: “veel bestaande klanten worden structureel door ons ondersteund en steeds meer klanten weten ons te vinden voor hun marketing, social media en corporate event projecten. Daar zijn wij natuurlijk trots op, maar dit zorgde voor een erg hoge druk op ons team.” Hij glimlacht: “Het licht bleef bij ons op kantoor vaak tot na 0:00 uur aan, dit viel zelfs enkele buren van ons op in Roombeek”. Uitbreiding Vanwege de nieuwe ontwikkelingen is L’Amp begonnen met het uitbreiden van het team. “Voor het einde van het jaar breiden wij ons team uit met 2 tot 3 FTE,” zegt Jordy hierover. De eerste aanwinst is inmiddels in dienst genomen. Elise Lingbeek, zij is in 2014 begonnen als freelancer bij L'Amp en versterkt sinds 1 juni het team als marketingcommunicatie medewerker. ‘‘Op dit moment lopen er ook nog gesprekken met nog enkele andere talenten voor de verdere uitbreiding van ons team van ‘versterkers’. Daarnaast hebben we nog 2 stageplekken in de aanbieding voor een HBO- of WO student.”Nieuwe baan Elise Lingbeek: “Ik ben erg enthousiast over deze nieuwe baan en zie het als een kans om mijn kennis in de praktijk te brengen en vind het een uitdaging om mee te groeien met L’Amp in alle ontwikkelingen die momenteel plaatsvinden. De sfeer in het team is goed, ik voel me al helemaal thuis!”

Online en offline strategieënL’Amp versterkt vele klanten uit zowel het bedrijfsleven als (semi-)overheid. Daarbij zet het bedrijf een ideale mix in van online en offline strategieën en middelen. Daarbinnen spelen de drie pijlers marketing, social media en corporate events een belangrijke rol. Elise Lingbeek is sinds 1 juni werkzaam als marketing communicatiemedewerker bij L'Amp. Foto: L’Amp