Nieuws Actueel

Schema Sochi 2014

Rik Nizet 7 februari 2014

Van 7 tot en met 23 februari 2014 worden in het Russische Sochi de 22e Olympische Winterspelen gehouden. Bekijk hier het speelschema van Sochi.

Olympische Winterspelen: Alles over Sochi 2014 Gratis Livestream: Olympische Spelen Sochi 2014

Vrijdag 21 februari18.45: Finale 500m shorttrack (mannen). Met Niels Kertholt, Freek van der Wart en Sjinkie Knegt.18.55: Finale 1000m shorttrack (vrouwen). Met Jorien Ter Mors en Yara van Kerkhof.19.30: Finale 5000m aflossing shorttrack (mannen). Met mogelijk het Nederlandse team.

Zaterdag 22 februari12.00: Finale viermansbob (bobslee, mannen). Met het team van Edwin van Calker.12.00: Finale parallelslalom snowboarden (vrouwen). Met mogelijk Nicolien Sauerbreij en Michelle Dekker.15.50: Finale ploegenachtervolging schaatsen (mannen). Met mogelijk het Nederlandse team.16.15: Finale ploegenachtervolging schaatsen (vrouwen). Met mogelijk het Nederlandse team.OLYMPISCHE WINTERSPELEN:

Woensdag 19 februari11.45: Finale snowboarden parallel-reuzenslalom (vrouwen). Met mogelijk Michelle Dekker en Nicolien Sauerbreij.14.30: 5000m schaatsen (vrouwen). Met Yvonne Nauta, Ireen Wüst en Carien Kleibeuker.18.20: Finale tweemansbob (bobslee, vrouwen). Met het team Esmé Kamphuis en Judith Vis.

Zondag 16 februari10.45: Finale snowboardcross (vrouwen). Met mogelijk Bell Berghuis.14.30: 1500 schaatsen (vrouwen). Met Ireen Wüst, Marrit Leenstra, Jorien Ter Mors en Lotte van Beek.

Zaterdag 15 februari13.10: Finale 1500m shorttrack (vrouwen). Met mogelijk Jorien Ter Mors en Yara van Kerkhof.13.25: Finale 1000m shorttrack (mannen). Met mogelijk Niels Kerstholt, Freek van der Wart en Sjinkie Knegt.14.30: 1500m schaatsen (mannen). Met Mark Tuitert, Stefan Groothuis, Sven Kramer en Koen Verweij.

Donderdag 13 februari13.00: Finale 500m shorttrack (vrouwen). Met mogelijk Jorien Ter Mors, Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof.15.00: 1000m schaatsen (vrouwen). Met Ireen Wüst, Marrit Leenstra, Lotte van Beek en Margot BoerDinsdag 11 februari13.45: 500m schaatsen (vrouwen). Met Margot Boer, Laurine van Riessen, Lotte van Beek en Marrit Leenstra.18.30: Finale halfpipe snowboarden (mannen). Met mogelijk Dimi de Jong en Dolf van der Wal

Dinsdag 18 februari

12.00: Finale 3000m aflossing shorttrack (vrouwen). Met mogelijk het Nederlandse team.14.00: 10000m schaatsen (mannen). Met Sven Kramer, Bob de Jong en Jorrit Bergsma.

Maandag 17 februari

17.05: Finale tweemansbob (bobslee, mannen). Met het team van Edwin van Calker.

Maandag 10 februari13.10: Finale 1500m shorttrack (mannen). Met mogelijk Niels Kerstholt en Sjinkie Knegt.14.00: 500m schaatsen (mannen). Met Jan Smeekens, Michel Mulder, Ronald Mulder en Stefan Groothuis.

Zondag 9 februari10.15: Finale slopestyle snowboarden (vrouwen). Mogelijk met Cheryl Maas.12.30: 3000m schaatsen (vrouwen). Met Ireen Wüst, Antoinette de Jong en Annouk van der Weijden.

Zaterdag 8 februari12.30: 5000m schaatsen (mannen). Met Sven Kramer, Jan Blokhuijsen en Jorrit Bergsma.