Nieuws Actueel

WK voetbal 2014: Alle speeldata

Rik Nizet 1 mei 2014

Het wereldkampioenschap voetbal zal in juni en juli 2014 voor de 20e keer gehouden worden in Brazilië. Het gastland opent het WK op 12 juni 2014 met een wedstrijd tegen Kroatië. Oranje treft Spanje in de eerste groepswedstrijd. Het Nederlands elftal speelt op vrijdag 13 juni zijn eerste wedstrijd duel in Salvador. Bekijk het volledige speelschema WK 2014 hier.Lees ook:Special: WK 2014

Volledig speelschema WK 2014

Donderdag 12 juni

Groep A: Brazilië - Kroatië Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo

Vrijdag 13 juni

Groep A: Mexico - Kameroen Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal Groep B: Spanje - NEDERLAND Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep B: Chili - Australië Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Zaterdag 14 juni

Groep C: Colombia - Griekenland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep D: Uruguay - Costa RicaTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep D: Engeland - ItaliëTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Zondag 15 juni

Groep C: Ivoorkust - Japan Tijd: 03.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep E: Zwitserland - Ecuador Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep E: Frankrijk - Honduras Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegro Groep F: Argentinië - Bosnië-HerzegovinaTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Maandag 16 juni

Groep G: Duitsland - Portugal Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep F: Iran - Nigeria Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba Groep G: Ghana - Verenigde Staten Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal

Dinsdag 17 juni

Groep H: België - Algerije Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep A: Brazilië - Mexico Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep H: Rusland - Zuid-Korea Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Woensdag 18 juni

Groep B: Australië - NEDERLANDTijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre Groep B: Spanje - Chili Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de JaneiroGroep A: Kameroen - Kroatië Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Donderdag 19 juni

Groep C: Colombia - Ivoorkust Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep D: Uruguay - Engeland Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep C: Japan - Griekenland Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal

Vrijdag 20 juni

Groep D: Italië - Costa Rica Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep E: Zwitserland - Frankrijk Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador Groep E: Honduras - Ecuador Tijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba

Zaterdag 21 juni

Groep F: Argentinië - Iran Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep G: Duitsland - Ghana Tijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza Groep F: Nigeria - Bosnië-HerzegovinaTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba

Zondag 22 juni

Groep H: België - RuslandTijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de JaneiroGroep H: Zuid-Korea - AlgerijeTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto AlegreGroep G: Verenigde Staten - PortugalTijd: 24.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus

Maandag 23 juni

Groep B: Australië - Spanje Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Curitiba Groep B: NEDERLAND - Chili Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep A: Kameroen - Brazilië Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep A: Kroatië - Mexico Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife

Dinsdag 24 juni

Groep D: Italië - Uruguay Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Natal Groep D: Costa Rica - Engeland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo HorizonteGroep C: Japan - Colombia Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Cuiaba Groep C: Griekenland - Ivoorkust Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

Woensdag 25 juni

Groep F: Nigeria - Argentinië Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre Groep F: Bosnië-Herzegovina - Iran Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: SalvadorGroep E: Honduras - Zwitserland Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Manaus Groep E: Ecuador - Frankrijk Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Donderdag 26 juni

Groep G: Verenigde Staten - Duitsland Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife Groep G: Portugal - Ghana Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia Groep H: Zuid-Korea - België Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Groep H: Algerije - Rusland Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijd Locatie: Curitiba

Vrijdag 27 juni

Rustdag

Zaterdag 28 juni

49 Winnaar groep A - Tweede groep B Tijd: 18.00 uurLocatie: Belo Horizonte

50 Winnaar groep C - Tweede groep D Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Zondag 29 juni

51 Winnaar groep B - Tweede groep A Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

52 Winnaar groep D - Tweede groep C Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Recife

Maandag 30 juni

53 Winnaar groep E - Tweede groep F Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

54 Winnaar groep G - Tweede groep H Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Porto Alegre

Dinsdag 1 juli

Winnaar groep F - Tweede groep E Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo Winnaar groep H - Tweede groep G Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador

Woensdag 2 juli

Rustdag

Donderdag 3 juli

Rustdag

Vrijdag 4 juli

57 Kwartfinale: Winnaar 49 - Winnaar 50 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Fortaleza

58 Kwartfinale: Winnaar 53 - Winnaar 54 Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro

Zaterdag 5 juli

59 Kwartfinale: Winnaar 51 - Winnaar 52 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Salvador60 Kwartfinale: Winnaar 55 - Winnaar 56Tijd: 18.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

Zondag 6 juli

Rustdag

Maandag 7 juli

Rustdag

Dinsdag 8 juli

Halve finale: Winnaar 57 - Winnaar 58Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Belo Horizonte

Woensdag 9 juli

Halve finale: Winnaar 59 - Winnaar 60 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Sao Paulo

Donderdag 10 juli

Rustdag

Vrijdag 11 juli

Rustdag

Zaterdag 12 juli

Verliezersfinale: Plek 3/4 Tijd: 22.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Brasilia

Zondag 13 juli

FinaleTijd: 21.00 uur Nederlandse tijdLocatie: Rio de Janeiro