Video #supportondernemers

Sporters voor Ondernemers - Brian Farley: 'Kom juist nu uit je comfortzone'

Tijdens deze coronacrisis een speciale videoserie, Sporters voor Ondernemers. Dagelijks een video van SportsSpeakers en De Ondernemer met een - voormalig - topsporter in de hoofdrol en dat gericht op ondernemers, over kansen tijdens crisistijd. Dit keer motivatie en advies van oud-honkbal-bondscoach Brian Farley.

In samenwerking met SportsSpeakers 23 april 2020

Brain farley coach sporters ondernemers

Foto: ANP

Farley ziet dat we met ons allen door een vreemde periode vol verandering en stress gaan. Maar het heeft volgens de in Nederland actieve Amerikaan ook voordelen. ,,De coronacrisis dwingt ons uit onze comfortzone. We moeten op een andere manier ondernemen en met elkaar communiceren. Dus laat het social distancing ons niet in de weg staan.’’

artikel judith

Tijd voor groei

De voormalig Coach van het Jaar heeft dankzij de crisis meer tijd om bijvoorbeeld inspirerende boeken te lezen en blogs en vlogs te maken. ,,Kortom, er is veel meer tijd om te groeien en te leren.’’

Wat inspireert en motiveert Farley nog meer deze periode en wat heb jij er aan? Dat zie je in de video hieronder. Een samenwerking tussen SportsSpeakers en De Ondernemer.

Alles over, voor én door ondernemers in je mailbox.

Ontvang twee keer per week onze nieuwsbrief met inspirerende ondernemersverhalen en informatieve artikelen.