ActueelBrandende barricades in Spuistraat Amsterdam (video)beeld deondernemerGeschreven door: Redactie De OndernemerLeestijd 1 minuut • 3 sep 2019, 04:57Delen:
BlogNederland scoort slechter dan Chili en Saoedi-Arabië: Kees de Jong doet oproep aan vrouwelijke ondernemers
BlogChantal Korteweg (Code-V) reageert op Kees de Jong: niet vrouwelijke ondernemers, maar financiers moeten opstaan
RetailVan webshop naar tweejarige samenwerking met Rituals: waarom Gwen juist besloot gas terug te nemen
DuurzaamheidWessel (21) startte op zijn zestiende en verkoopt nu de eerste snijplank van PHA: ‘Werk voor ervaring, niet voor geld’
BlogDeze ondernemers droomden ervan samen te bouwen, maar de samenwerking werd uiteindelijk hun grootste risico
Digital marketingVan 1.000 euro budget naar 4,47 miljoen views: zo verovert Lars (28) met ‘clipping’ de markt
Jonge ondernemersHavo-scholier Lauran is pas 16, maar heeft al een eigen frietkraam: ‘Heb flink gespaard en geleend’
TechnologiePim (31) zijn nieuwe bedrijf is 6,2 miljard waard na eerder een bod van 500 miljoen afgeslagen te hebben
SalarisWet loontransparantie in aantocht: wie krijgt het hoogste salaris, je beste medewerker of degene met de grootste mond?