Colofon

De Ondernemer is onderdeel van DPG Media. Het mediamerk richt zich op mkb- en zzp-ondernemers. Deze website bestaat uit onafhankelijke redactionele content en branded content, samengesteld in samenwerking met betalende partners (en als zodanig herkenbaar).

Op alle artikelen, podcasts en (video)beelden rust auteursrecht. Overname is alleen toegestaan met uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van de uitgever.

Algemene contactgegevens

Capellalaan 65
2132 JL Hoofddorp
Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp
redactie@deondernemer.nl

Management Team De Ondernemer

Gerard van den Broek (directeur), Robert van den Ham, Leonie Reindertsen, Paul Riedijk, Jorick van der Vlies, Thijs van der Zande

Redactie

Product OwnersRobert van den Ham - content/creatie (robert.van.den.ham@deondernemer.nl), Roel de Wit - marketing/IT (roel.de.wit@deondernemer.nl)

Content Coördinatie Bart Remmers (bart.remmers@deondernemer.nl), Tijmen de Groen (tijmen@deondernemer.nl)

Partnercontent Thomas Hendriks (thomas.hendriks@deondernemer.nl)

Vaste medewerkers online content Robbert Daalder, Jeroen Mirck, Rodrick de Munnik, Cindy van Rijswijk

Commerciële mogelijkheden De Ondernemer
Jorick van der Vlies, 06-506 75 236 (jorick@deondernemer.nl)