Colofon

De Ondernemer is onderdeel van DPG Media. Het mediamerk richt zich op ondernemers in het MKB en zzp'ers. Deze website bestaat uit onafhankelijke redactionele content en branded content, samengesteld in samenwerking met betalende partners (en als zodanig herkenbaar). Op alle artikelen, podcasts en (video)beelden rust auteursrecht. Overname is alleen toegestaan met uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van de uitgever.

Algemene contactgegevens

Capellalaan 65
2132 JL Hoofddorp
Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp
redactie@deondernemer.nl

Content Director Robert van den Ham (robert.van.den.ham@deondernemer.nl)

Branded Content Thomas Hendriks (Thomas.Hendriks@deondernemer.nl)

Content Manager Tijmen de Groen (tijmen@deondernemer.nl)

Content Coördinator Bart Remmers (bart.remmers@deondernemer.nl)

Content Editors Robbert Daalder, Ezra Hakze

Coördinator Dagbladpagina & Specials Eldert Kuiken (eldert.kuiken@persgroep.net)

Online Marketing Roel de Wit, 06-250 77 396 (roel.de.wit@deondernemer.nl)

Commerciële mogelijkheden De Ondernemer
Jorick van der Vlies, 06-506 75 236 (jorick@deondernemer.nl)