Colofon

De Ondernemer is onderdeel van DPG Media. Het mediamerk richt zich op ondernemers in het MKB en zzp'ers. Deze website bestaat uit onafhankelijke redactionele content en branded content, samengesteld in samenwerking met betalende partners (en als zodanig herkenbaar). Op alle artikelen, podcasts en (video)beelden rust auteursrecht. Overname is alleen toegestaan met uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van de uitgever.

Redactie De Ondernemer

Jacob Bontiusplaats 9
1018 LL Amsterdam
020-562 90 79 (10.00-16.30 uur)
redactie@deondernemer.nl

Content Director Robert van den Ham (robert.van.den.ham@deondernemer.nl)

Content Manager Tijmen de Groen (tijmen@deondernemer.nl)

Content Coördinator Bart Remmers (bart.remmers@deondernemer.nl)

Content Editors Robbert Daalder, Ezra Hakze, Guy Hoeks, Vincent Krijtenburg, Noël Ummels

Coördinator Audio & Video Anna Neeltje de Boer (anna.neeltje.de.boer@dpgmedia.nl)

Coördinator Dagbladpagina & Specials Eldert Kuiken (eldert.kuiken@persgroep.net)

Online Marketing Roel de Wit, 06-250 77 396 (roel.de.wit@deondernemer.nl)

Commerciële mogelijkheden De Ondernemer
Jorick van der Vlies, 06-506 75 236, jorick@deondernemer.nl

Vacatures
De vacatures bij De Ondernemer staan op de vacature-pagina