Branded content

Heerlijk nostalgisch: onthaasten met bedrijfsuitjes bij De Tuinderij

Aangeboden door De Tuinderij
22082023 - de lier, van wijklaan, de tuinderij gaat op de e-puch tourde tuinderij Thierry Schut iov R de Goeij Thierry Schut
Thierry Schut
Leestijd 4 minuten

v.l.n.r.: Rick van Mil, Ivo van der Knaap en Ruud van Mil

,,Bij ons in de voormalige bloemenkas is het nostalgisch, hilarisch en vooral heerlijk ontspannen. Zonder haast en de gejaagdheid van vandaag de dag.” Dat vertelt Rick van Mil, die samen met zijn compagnons bewust koos voor het decor uit de jaren ’60, ‘70 en ’80. ,,De 40 - 50-jarigen herkennen onze nostalgische huisstijl van hun ouders en de 25 - 40-jarigen van hun opa en oma: het was een tijd waarin meer rust én ontspanning heersten, een tijd waarnaar we weleens naar terug verlangen”

Van 20 jaar nostalgische Solex naar E-Puch-verhuur in retro-style

Maar liefst 20 jaar lang bood De Tuinderij die nostalgie ook in de buitenactiviteiten, met Solex-tours. En de nostalgie is gebleven, maar het bedrijf innoveert en koos daarom voor een duurzaam én comfortabeler alternatief. Van Mil vertelt: ,,We organiseren tours op de E-Puch. Een nostalgische eyecatcher in een duurzamer jasje, inclusief retro-helmen en lange leren jassen.”

De tour voert door de groene gemeente Midden Delfland en langs de kassen, met prachtige gezonde producten van gemeente Westland. Het is pure ontspanning, rijden door de ‘longen’ van Delft en dat tussen Den Haag en Rotterdam, centraal in de provincie. Van Mil merkt dat het ontspanning brengt, naast heel veel plezier: ,,Dat geldt voor de tours in het buitengebied, net als voor de binnenactiviteiten bij ons in de activiteitenkas. Met de elektrische wc-pot-race en ‘Plankgas door de kas’ (een unieke scootmobielrace) zit de sfeer én hilariteit er meteen in. Dat hoor je tot aan de andere kant van de kas en zelfs buiten, zodra de deelnemers beginnen te schateren van het lachen.”

Thierry Schut De Tuinderij
De Tuinderij

E-Puch Tours bij De Tuinderij

Jaarrond en positiviteit gegarandeerd

De diversiteit aan activiteiten helpt het bedrijf om jaarrond bedrijfs- en teamuitjes aan te bieden, ‘weer of geen weer’. Het tekent de aanstekelijke positiviteit waarmee van Mil erover vertelt: ,,We organiseren unieke teamuitjes, bedrijfsuitjes en ontvangen bovendien particulieren. Daarbij garanderen we positiviteit, onthaasten en ontspannen. Het zijn activiteiten voor jong en oud én leuke activiteiten voor man en vrouw.”

Dat het concept werkt en onderscheidend is blijkt uit de meer dan 1.000 uitstekende reviews op Google en bijvoorbeeld de klantwaardering voor het winnen van de ‘Zilveren Award’ in de categorie ‘Leukste uitje van Zuid-Holland’ door de ANWB. ,,Daar zijn we natuurlijk hartstikke trots op, vooral omdat het onze gasten zijn die ons die prijs met hun uitstekende beoordelingen hebben gegund,” licht van Mil toe.

We voegen de duurzame E-Puch toe aan onze award-winning bedrijfsuitjes’

Nostalgisch goed geregeld

Vroeger was misschien niet alles beter, maar er kan weinig op tegen de sfeer uit de jaren ’60, ’70 en ‘80. Bovendien voegt De Tuinderij er modern comfort aan toe, voor (bedrijfs)uitjes van 20 tot maar liefst 450 á 500 personen. ,,We hebben 200 gratis parkeerplaatsen en een aantal elektrische oplaadpunten. Bovendien beschikken we zelf over ongeveer 150 zonnepanelen en zijn we vooruitstrevend als het over energieverbruik en duurzame activiteiten gaat. Onze inboedel is ook ‘behoorlijk duurzaam’,” lacht van Mil. ,,Daarnaast werken we met lokale ondernemers samen om met elkaar zo’n compleet mogelijke dag voor bedrijven- en organisaties te bieden. Onze groetensnacks komen vers van de lokale kwekers uit Westland en al onze buffetten, barbecues en dieetwensen worden door Slagerij en Traiteur Zwaard verzorgd. Een compleet én uniek dagje uit, daar gaan we tot in detail voor!”

Dat maakt De Tuinderij tot een beleving, waarin de hilarische activiteiten geweldig tot hun recht komen en bijdragen aan de teambuilding, sterkere samenwerking en vooral heel veel plezier met elkaar. Want zeg nou zelf, wanneer reed je voor het laatst op een elektrische aangedreven wc-pot of speelde je levend tafelvoetbal? Voor Van Mil is het de normaalste zaak van de wereld, en dat zegt misschien genoeg over het succes van de evenementenlocatie voor team- en bedrijfsuitjes in Zuid-Holland.

Joan Fotografie Joan Fotografie
Joan Fotografie

‘Wc-Pot Race’

Voor MKB, overheden, multinationals en particulieren

De bedrijfsuitjes en teamuitjes organiseert de locatie vooral voor het MKB, met 20 tot 250 deelnemers. Van Mil vertelt: ,,Al ontvangen we ook grote organisaties, zoals Nationale Nederlanden met 350 gasten en bijvoorbeeld PostNL en KPMG. Er zijn weinig locaties in Zuid-Holland en omgeving waar je een compleet bedrijfs- of teamuitje met een uniek aanbod aan binnen- en buitenactiviteiten voor honderden deelnemers kan organiseren.”

Van E-Puch tours, ‘Plankgas door de Kas’ en bijvoorbeeld een barbecue of ander buffet ter afsluiting: De Tuinderij maakt er een unieke dag voor alle deelnemers van. ,,Dat doen we in het decor zoals de bekende tv-serie ‘Toen was geluk heel gewoon’. Want dat geluk blijkt heel gewoon, als de mobiele telefoons een keer niet op tafel komen dankzij ‘de nostalgische setting’ en de gezellige huiselijke sfeer staat men communicatief écht in verbinding met elkaar.”

Evenementenlocatie De Tuinderij Beeld: De Tuinderij
Beeld: De Tuinderij

Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met De Tuinderij.