Video Brexit
Wat doet Brexit met bloemenexporteur die dagelijks naar Engeland rijdt?
Lennard van Otterloo, onze man in Londen, was een paar dagen in Nederland en ging voor 'Brexit & Business' langs bij Robbert Judels, general manager van bloemenexporteur Vianen. Waar loopt hij tegenaan bij zaken als transport en kosten in tijden van Brexit?
Wat zijn de gevolgen van Brexit voor een ondernemer die dagelijks een vers product als bloemen naar Engeland transporteert? Is de tunnel nog steeds een optie, moeten er plekken in ferry’s worden geboekt? Waar treedt vertraging op en wat is de impact daarvan op de kosten?
Duurdere bloemen door Brexit
Lennard van Otterloo sprak Robbert Judels, general manager van Vianen. ,,Dat bloemen uiteindelijk duurder worden in Engeland is wel de verwachting'', zo waarschuwt Judels in de video. Bekijk hoe de bloemenbranche meedeint op de markt en welke maatregelen ondernemers nu al kunnen treffen.