Innovatie

Topondernemers bij nlgroeit jaarevent Changemakers 2024

Kees de Jong van nlgroeit Kees de Jong van nlgroeit
Kees de Jong van nlgroeit
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

‘Ondernemend Nederland staat op een kantelpunt. Politieke verschuivingen, oorlogen op de drempel van Europa en schommelend consumentenvertrouwen zorgen voor onzekerheid. De nieuwe generatie eist verandering en technologische innovaties bieden zowel uitdagingen als kansen. Ondernemers voelen de urgentie om nu te handelen om niet achterop te raken.’

Anders en groter denken

Bovenstaande tekst is de trigger op nlchangemakers.nl, het event voor en door ondernemers dat moet inspireren om anders en groter te denken, activeren om aan de slag te gaan en verbindt met andere ondernemers en experts die verder kunnen helpen.

Schuif aan bij Michiel Muller bij Changemakers 2024

Meer dan dertig (top)ondernemers zijn aanwezig op het nlgroeit-event, waaronder Hans Geels (Dille & Kamille), Michiel Muller (Picnic), Han Go (Go-Tan) en Jeroen van Glabbeek (CM.com). Bij Meet the Champion is er zelfs de mogelijkheid aan tafel te schuiven bij deze groeiambassadeurs van nlgroeit.

Lees verder onder de advertentie

Changemakers 2024 op woensdag 25 september, wordt van 9.00 tot 19.00 uur gehouden in het AFAS Theater in Leusden. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar via www.nlchangemakers.nl.