Actueel

Zeeuwse Dag van de Bouw in teken duurzaam bouwen

beeld deondernemer
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

Naast de opening van dit energieleverende gebouw is er informatie in te winnen over de mogelijkheden van woning- en gebouwautomatisering.

InspiratiecentrumTussen 10.00 – 16.00 uur is iedereen welkom op de bouwplaats aan de Ruigendijkweg in Zierikzee. Er is alle gelegenheid om het gebouw in aanbouw van binnen en van buiten te bezichtigen. Voor de kinderen is er een springkussen. Het totale vloeroppervlak van het bedrijfspand bedraagt 3.500 m2 en omvat magazijnen, kantoren, een werkplaats en een inspiratiecentrum voor duurzaam wonen en werken.

Duurzame methodenHet gebouw is niet voorzien van een gasaansluiting, maar wordt verwarmd met warmtepompen. Daarnaast zal er op jaarbasis circa 30.000 kWh aan elektrische energie over zijn vanuit de zonnepanelen. Voor het spoelen van de toiletten wordt regenwater gebruikt. Het gehele gebouw zal volledig worden voorzien van gebouwautomatisering waardoor het comfort en energieverbruik maximaal op elkaar kunnen worden afgestemd.

Lees verder onder de advertentie

De Dag van de Bouw is een landelijk inititatief van Bouwend Nederland. Voor meer informatie over de opengestelde projecten en de bezoektijden kunt u kijken op: www.dagvandebouw.nl