Kennen we jou niet eigenlijk van BYNA coffee & conceptstore?
,,Klopt. De basis van onze giftclub is in 2020 ontstaan met een gezellige fysieke winkel met koffiebar aan de Voorstraat in Poeldijk’’, aldus Nadine in het AD. Maar door een samenloop van omstandigheden werd dat even te veel en heb ik besloten een andere koers te varen. Ik kreeg altijd al veel aanvragen voor relatiegeschenken, dus ging de focus op originele (zakelijke) cadeaupakketten die wij met veel persoonlijke aandacht en met oog voor het bedrijf en de medewerkers samenstellen.”
Mis je de winkel niet?
,,Ja, daarom heb ik ervoor gekozen om zogeheten giftclubs op te zetten. Dat zijn een soort shop in shops waar mensen nog steeds een greep uit ons leuke, veelzijdige en originele assortiment kunnen kopen. De giftclubs kun je vinden bij Bakkerij Van Malkenhorst in Poeldijk, ’t Nederhofje in Honselersdijk en Hotel Amerika in Hoek van Holland. Het is fijn dat wij elkaar als ondernemers kunnen versterken. Ik probeer ook verschillende startende Westlandse ondernemers een podium te geven via onze giftclubs en in de pakketten.”
Wij denken mee met wat werknemers zouden willen krijgen, wat ze al hebben gekregen en waar ze nu echt iets aan hebben
Nadine Noorlander
Wat maakt jullie cadeaupakketten anders dan de standaard kerstpakketten?
,,Het gaat echt om persoonlijke aandacht. Wij denken mee met wat werknemers zouden willen krijgen, wat ze al hebben gekregen en waar ze nu echt iets aan hebben. We proberen ook altijd een boodschap te stoppen in de pakketten. Een veelvoorkomende thema is ‘Jij bent goud waard’.”
Is BYNA GIFTCLUB typische Westlandse onderneming?
,,Een aantal Westlandse kwaliteiten zijn mij in de afgelopen tijd goed van pas gekomen. Flexibel zijn, meebewegen, er alles uit willen halen en kansen zien en die vervolgens pakken door keihard te werken. Samenwerken en verbinden vind ik ook heel belangrijk. Ik wil met enthousiaste en vernieuwende ondernemers het Westlanders -jong en oud- veel leuks blijven bieden. We blijven de giftclubs steeds vernieuwen met aanbod zoals thee, lekkers, sieraden, kinderboeken, bodycare en andere lifestyle producten. In het nieuwe jaar wil ik online ook makkelijk te bestellen en samen te stellen (brievenbus)pakketjes voor particulieren en bedrijven aanbiden.”
Lees ook: Wat stop je in het kerstpakket voor je medewerkers? 5 duurzame trends