„Bij Duisenburgh geloven wij in partnerschap, waarbij de krachten in de financiële wereld écht gebundeld worden”, begint Jansen te vertellen. „We hebben al in elf regio’s franchisenemers en willen dit graag in het hele land realiseren. Daarom bieden wij vermogensadviseurs, beleggingsspecialisten of vermogensbeheerders, de mogelijkheid om te ondernemen als verbonden agent, onder de vlag van Duisenburgh. Daarbij richt de franchisenemer zich volledig op het adviseren van zijn of haar relaties en het uitbouwen van het eigen bedrijf. En verzorgen wij de administratie en het vermogensbeheer, vanuit Waalre.”
Dichtbij, betrokken en onafhankelijk
Duisenburgh werd bijna twintig jaar geleden in het leven geroepen, omdat de oprichters inzagen dat persoonlijke aandacht en betrokkenheid voor klanten bij gevestigde organisaties steeds meer in het gedrang kwam. De klant écht kennen, werd het hoofduitgangspunt. Dat kan volgens Jansen alleen door ook écht dicht bij die klant in de buurt te zitten. „Daarom streven wij naar een landelijke dekking. Met ondernemers op locatie, die dicht bij de relaties zitten en een eigen netwerk in de buurt opbouwen.” Dat begrijpt ook franchiseondernemer Theo Kemps, uit Helmond. „Het partnerschap met Duisenburgh geeft mij de mogelijkheid om in overleg met de klant de ideale keuze voor hem te maken, waarbij persoonlijke aandacht het sterke punt is.”
Het partnerschap biedt mij de vrijheid om mijn eigen koers te varen, terwijl mijn relaties kunnen rekenen op de betrouwbaarheid en continuïteit die Duisenburgh biedt
De franchisenemers van Duisenburgh profiteren van veel vrijheid en onafhankelijkheid. Dat ervaart ook franchisenemer Erwin Sanders, uit Best. „Als partner kan ik mijn eigen werkwijze bepalen. Die persoonlijke aanpak is voor mij en voor mijn relaties van grote waarde. Tegelijkertijd wordt de continuïteit voor mijn relaties gegarandeerd door het hoofdkantoor. Daar staat een team klaar om de dienstverlening aan mijn relaties te ondersteunen en indien nodig voort te zetten. Kortom, het partnerschap biedt mij de vrijheid om mijn eigen koers te varen, terwijl mijn relaties kunnen rekenen op de betrouwbaarheid en continuïteit die Duisenburgh biedt.”
Comfort van een gevestigde organisatie
Het partnerschap biedt de franchiseondernemers dus ook de ‘back-up’ van een gerenommeerde partij, die hen bijstaat in het maximaal bedienen van hun relaties. Daardoor hebben de franchisenemers de mogelijkheid om te sparren met andere partners en het hoofdkantoor, over zaken die voor hun relaties van belang zijn, vertelt Jansen. „De partners haken aan op ons beleid en compliance. Zo zorgen we ervoor dat alles rondom wet- en regelgeving goed geregeld is. Verder maken zij gebruik van van onze software, marketingmiddelen, zaken rondom personeel, en noem maar op. Zo kunnen de franchisenemers zich focussen op hun vakgebied en relaties, terwijl wij al het overige regelen.”
Altijd staat het belang van de klant centraal. Dat is precies de ‘klik' die ik al vanaf het begin met Duisenburgh heb
Dat wordt door franchisenemer Jack Verkamman, uit Numansdorp, als bijzonder prettig ervaren. „Ik sloot als tweede partner aan. Sindsdien is Duisenburgh fors gegroeid, met een nieuw hoofdkantoor en een professionele werkwijze. Dit proces zal zich verder voortzetten, omdat de wereld niet stilstaat. Maar altijd staat het belang van de klant centraal. En dat is precies de ‘klik’ die ik al vanaf het begin met Duisenburgh heb.”
Die klik onderling wordt onder meer gevoed tijdens de jaarlijkse partnerdag, zo ook in de eerste week van september dit jaar, in Venray. Dit keer waren alle verbonden agenten te gast bij collega-partner Tjeerd Jenniskens. Hij ontdekte de afgelopen jaren een bijkomend voordeel van het partnerschap: “Als je op een netwerkevent komt, ben je gewoon één van de ondernemers en niet per sé een medewerker van de bank. Ik ken beide kanten en weet dat ondernemers daar toch anders naar kijken.”
Samen gaan voor financieel comfort
Om zo dicht mogelijk bij de relatie te kunnen zijn, wil Duisenburgh het aantal verbonden agenten verder uitbreiden. „Wij zitten al redelijk verspreid door het land, maar we zijn er nog niet. Zo verlangen we bijvoorbeeld naar een extra vestiging in het Oosten en Noorden van het land. We zoeken naar partners die aansluiten bij ons DNA en samen met ons de schouders willen zetten onder het creëren van financieel comfort en welzijn voor vermogende particulieren en ondernemers”, benadrukt Jansen.
Heb jij ruime ervaring als vermogensregisseur en ben je klaar voor de volgende stap? Heb je daarnaast ook een ondernemende geest? En wil je jezelf meer focussen op het contact met je relaties? Kom dan eens koffie drinken!