Marketing

Eén grote receptie voor Veluwse ondernemers

beeld deondernemer
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

De bijeenkomst wordt georganiseerd door de Bedrijvenkring Ermelo die vijftig jaar bestaat. Voorzitter Heimen van Diest blikt tijdens zijn toespraak uitgebreid terug op actuele lokale en regionale ontwikkelingen.

Maar er zijn meerdere partners betrokken bij de receptie. Ook de Bedrijvenkring Harderwijk, VNO/NCW Noord-Veluwe en De Maatschappij doen mee. Volgens Gert Spijker van de Bedrijvenkring Ermelo worden er zo'n 250 bezoekers verwacht.

LinnaeusonderscheidingOok de Linnaeusonderscheiding wordt die middag uitgereikt; de belangrijkste prijs voor ondernemers uit de regio. Voorzitter Henk Lambooij van De Maatschappij (dep. NW Veluwe en Flevoland) reikt de prijs uit aan de Ondernemer van het Jaar 2015.

Lees verder onder de advertentie

Daarnaast is er een opbeurende speech van Jan-Henk Bouman (over trends). De presentatie van de middag is in handen van de Ermelose Sophia de Boer; winnares van de Mrs. Netherlands Universe Verkiezing 2015.