Nieuws Marketing
Jeans made in Limburg
Een tijdloos model om zo te kunnen zien welke persoon erin geleefd heeft schrijft 1Limburg.

De tweeling Roger en Marcel Grivec (44) goeide op tussen de jeans in Jeanspaleis in Chevremont bij Kerkrade. Hun ouders opende Jeanspaleis in 1976 en de tweeling is nu eigenaar van de winkel.
De tweeling hebben nu sinds kort een eigen merk, genaamd Grivec Bros, die zij zelf hebben ontworpen. De broek is nu nog alleen te koop in hun eigen winkel en online via grivecbros.com.
De stof is van de beste Japanse doek gemaakt en de knopen komen uit Amerika. Het is een zogenaamde dry denim, dus een Jeans die uit principe niet gewassen wordt. Het is een tijdloos model geworden, want de tweeling wilde een broek maken waarin je de vlekken van de persoon die de broek gebruikt heeft erin ontstaan, zodat je de persoon ziet die erin geleefd heeft.