Actueel

Elke dag een nieuwe winkel en 18 procent omzetstijging: Action blijft hard doorgroeien

Action. Foto: ANP Action. Foto: ANP
Action. Foto: ANP
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

De opbrengsten van Action groeiden in de eerste helft van het jaar met bijna 18 procent naar 7,3 miljard euro. De groei in omzet is vooral te danken aan de opening van nieuwe winkels. Bij vestigingen die vorig jaar al geopend waren, steeg de omzet met 7 procent.

Omzetgroei onder andere door nieuwe winkels

De groei van Action zit hem niet enkel in het openen van nieuwe filialen. Ook in bestaande winkels komen er steeds meer klanten bij. Volgens topvrouw Hajir Hajji zijn veel mensen geïnteresseerd in koopjes bij Action, zeker nu zij financieel krapper zitten door het huidige economische klimaat.

De opbrengsten van Action groeiden in de eerste jaarhelft naar 7,3 miljard

370 Action winkels erbij in 2025

Action telt inmiddels 3.043 winkels verspreid over dertien landen. De 3.000e winkel opende op 5 juni in Italië. Eerder dit jaar begon de keten nog zijn eerste zaak in Zwitserland. De opening van de eerste locatie in Roemenië staat gepland voor 24 september en wordt daarmee het veertiende land waar Action actief is. Het bedrijf verwacht dit jaar ongeveer 370 winkels toe te voegen, wat gemiddeld één nieuwe winkel per dag betekent.

Lees verder onder de advertentie

Lees ook: Waar Blokker failliet gaat, groeit netto-omzet Action met ruim 20 procent