Nieuws Actueel

'Gerard Sanderink wil Strukton verkopen'

De omstreden zakenman Gerard Sanderink wil bouwbedrijf Strukton verkopen. Hij is nog wel eigenaar, Strukton wil hem zijn inspraak ontnemen na een scala aan rechtszaken en ruzies, met name met Sanderinks ex-vrouw Brigitte van Egten.

Van onze redactie 22 mei 2023

Gerard Sanderink vervolg

Spoorbouwer Strukton heeft dochter Worksphere moeten verkopen voor 220 miljoen euro om het concern in financieel in de benen te houden. Eigenaar Gerard Sanderink wil het bedrijf verkopen, nu de raad van commissarissen hem zijn rechten als aandeelhouder wil ontnemen. Dat meldt De Telegraaf.

Blijf hier op de hoogte van de laatste ontwikkelingen: Liveblog Gerard Sanderink: hof schorst Gerard Sanderink ook als topman bouwbedrijf Strukton

l;djadfjl;gadjls;

;il ;dfjgl;idfjg dfils;g i hjsdklhg dfhu

,,Ik heb alles gedaan om Strukton van 200 miljoen euro verlies terug te brengen naar winst", laat Sanderink aan de krant weten. "Al het geld van de verkoop van Worksphere heb ik in Strukton moeten stoppen. En juist nu ik de onderneming winstgevend heb, word ik aan de kant gezet."

Strukton wil niet ingaan op het conflict met Sanderink, omdat er deze week een rechtszaak dient.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws voor ondernemers.

Ontvang dagelijks onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste ondernemersnieuws