Nieuws Coronavirus
Sporters voor Ondernemers - judoka Edith Bosch: meer 'samen' in samenleving
Tijdens deze coronacrisis een nieuwe videoserie, Sporters voor Ondernemers. Dagelijks een video van SportsSpeakers en De Ondernemer met een - voormalig - topsporter in de hoofdrol en dat gericht op ondernemers, over kansen tijdens crisistijd.

Even terug in de tijd. 2012. Judoka Edith Bosch op het podium met haar bronzen medaille om die ze heeft gewonnen bij de Olympische Spelen. Foto: ANP.
Tijdens deze coronacrisis zien we ook veel positiefs ontstaan; mensen die niet voor zichzelf thuisblijven, maar opletten op en voor anderen, initiatieven van ondernemers en particulieren om de getroffenen in de samenleving bij te staan. Edith Bosch wil dat gevoel van saamhorigheid vooral ook ná de corona-quarantaine vasthouden.
De tips van Edith Bosch? Je ziet en hoort er alles over in de video hieronder, een samenwerking tussen SportsSpeakers en De Ondernemer.