Actueel

Na online succes opent JOSH V tóch haar eerste fysieke winkel

Josh Veldhuizen, oprichter en eigenaar van het Nederlandse modemerk JOSH V, opent eerste brandstore in Laren
Josh Veldhuizen, oprichter en eigenaar van het Nederlandse modemerk JOSH V, opent eerste brandstore in Laren
Leestijd 2 minuten
Lees verder onder de advertentie

Ondernemer Josh Veldhuizen vertelde eind vorig jaar tegen De Ondernemer dat er werd gewerkt aan een strategie van het zelf openen van winkels. ,,We zijn nu onze omnichannelstrategie aan het ontwikkelen”, zei ze. Zij gelooft in het nut van een bruisende winkelstraat met daarin goede winkels. De verkoop verloopt nu online en via 400 verkooppunten, zij spreekt van wholesalepartners, in onder andere Nederland en België.

,,Ik heb altijd gezegd dat ik niet de ambitie had om eigen winkels te openen. Dus zelfs mijn team was verrast toen ik toegaf dat ik van gedachten was veranderd”, aldus Veldhuizen. ,,Er is zoveel vraag naar fysieke winkels vanuit onze doelgroep, dat kon ik niet meer negeren. Met de eerste brandstore in Laren rollen we onze omnichannel strategie uit en openen we komende jaren meerdere JOSH V brandstores.”

Lees ook: Deze Nederlandse modemerken draaien succesvol op data

Lees verder onder de advertentie

Met een oppervlakte van 145 vierkante meter biedt de winkel in Laren een shopping experience in JOSH V stijl. De volledige JOSH V collectie zal verkrijgbaar zijn, inclusief kleding, tassen, schoenen, accessoires en JOSH V Home. Als woonplaats van oprichtster Josh Veldhuizen ‘weerspiegelt Laren het persoonlijke karakter dat centraal staat in de visie van JOSH V’. ,,De rustige en gunstige omgeving van Laren past perfect bij de waarden van het merk: een hoog serviceniveau bieden, een persoonlijke benadering en advies op maat.”

MediaMarkt test in Benelux nieuwe winkelformule

Over winkels gesproken. MediaMarkt test in de Benelux een nieuwe winkelformule, Xpress. Deze compacte winkelformule focust meer dan ooit op gemak voor de klant en nabijheid, aldus de retailer. De eerste is gister geopend in het Belgische winkelcentrum Shop Eat Enjoy in Wijnegem. ,,Deze winkelformule brengt ons nog dichter bij specifieke klantsegmenten en zorgt ervoor dat we nog beter in kunnen spelen op hun koop- en winkelgedrag”, aldus Remko Rijnders, ceo van MediaMarkt Benelux. ,,Met dit retailconcept vergroten wij de toegankelijkheid tot elektronicaproducten voor de consument. Het is een perfecte aanvulling op onze bestaande winkelconcepten en onze online propositie. Onze omnichannelstrategie stelt ons in staat om in de toekomst het aanbod nog meer in de directe omgeving van de klant te organiseren, onder andere met dit Xpress-format met kleinere oppervlaktes, maar met een grotere ruimteproductiviteit.”

Lees verder onder de advertentie