Actueel

Restaurant Natuurpark Lelystad is weer open

 
beeld deondernemer
 
Geschreven door:
Leestijd 1 minuut

Het restaurant in Natuurpark Lelystad is weer open. De zaak is sinds januari in handen van Hajé Restaurants en Hotels, die het pand voor de heropening flink verbouwd heeft.

Lees verder onder de advertentie

De horecagelegenheid in het Natuurpark was sinds najaar 2015 gesloten. Oorspronkelijk wilde Omega Zorg er mensen met een beperking laten werken, maar dat concept sloeg niet aan.

StreekproductenDirecteur van het Flevo-landschap, Martin Jansen, lichtte in januari zijn keus voor de nieuwe eigenaar toe in FlevoPost: "Hajé weet als geen ander een natuurgebied en horecalocatie met elkaar te verbinden, onder andere door met streekproducten te werken."

Hajé is geen onbekende in Lelystad. Het bedrijf is onder meer eigenaar van de restaurants De Lepelaar en De Aalscholver.

Lees verder onder de advertentie