Nieuws Financiën
Bouwer ijshal Assen bekend
Bouwbedrijf VolkerWessels gaat de nieuwe ijshal in Assen bouwen, als hij er komt, dat is woensdagavond bekend gemaakt. Bestuurslid Philip Messak van Parkmanagement Assen heeft dit bevestigd schrijft RTV Drenthe.

De twee ondernemersclubs Parkmanagement Assen en Parkmanagement Assen-Noord hebben dat overlegd met VolkerWessels. Op 1 april worden de plannen overhandigd aan de provincie. Dan wordt er ook meer bekend over de 'groene' ideeën die de ondernemers en het bouwbedrijf hebben voor de ijshal.
Assen is samen met Hoogeveen in de strijd voor de nieuwe Drentse ijshal. De provincie let bij het beoordelen van de plannen onder andere op de duurzaamheid. In Assen ontfermt de stichting Stichting Duurzaam Energieneutraal IJscomplex Assen zich daarover.