Nieuws Marketing
Na herfst- en lentebok komt Grolsch met winterbok
Grolsch komt in november voor het eerst met winterbok. Het is de vierde seizoensvariant die de Enschedese bierbrouwer lanceert, na de lentebok, herfstbok en zomerweizen. Dat meldt Tubantia.

Grolsch wil nog niet veel zeggen over het nieuwe biertje. Dat wil de brouwer pas in oktober doen.
SmaakpaletWel zijn in een test twee varianten voorgelegd aan proefpersonen: honing en speculaas. Beide smaken bevatten ook tonen van kaneel, gember en kruidnagel. Volgens Grolsch gaat het om warm winterbier met een koperen kleur, speciaal gebrouwen voor de koude wintermaanden.
Voordat winterbok op de markt komt, lanceert Grolsch eerst nog de jaarlijkse herfstbok. Die wordt dit jaar opnieuw in twee varianten uitgebracht. Ook dit jaar zijn flessen herfstbok te koop die negen maanden hebben liggen rijpen in een oude munitiebunker op het vliegveld Twente.
Foto: Emiel Muijderman