Video supportondernemers
Ron Zwerver: 'Ga terug naar je drijfveren'
Tijdens deze coronacrisis een nieuwe videoserie, Sporters voor Ondernemers. Dagelijks een video van SportsSpeakers en De Ondernemer met een - voormalig - topsporter in de hoofdrol en dat gericht op ondernemers, over kansen tijdens crisistijd. Vandaag: voormalig Olympisch volleyballer Ron Zwerver.
Laatste update: 18 december 2020 14:24

Foto: Justin Quinn
Ron Zwerver zijn motto is: ‘zeg wat je doet en doe wat je zegt’. ,,Zeker in deze periode heb je meer tijd om erover na te denken om niet in de gekte van de dag, week of maand te zitten. Er komen ongetwijfeld weer nieuwe kansen, alleen weet nog niemand wanneer.’’

Ga op onderzoek uit
De oud-volleyballer adviseert om juist nu weer te onderzoeken wat je als ondernemer gelukkig maakt, wat je absolute drijfveren zijn. Zwerver raadt nog meer aan in de onderstaande video. En o ja, strand en een stuk fietsen schijnen ook te helpen.
Nog meer advies van de voormalig volleybalkampioen zie je in de video hieronder. Een samenwerking tussen SportsSpeakers en De Ondernemer.