Nieuws Actueel

Foodpark langs A4 op komst

Tussen Rotterdam en Den Haag moet voor het einde van 2017 een foodpark verrijzen. Het eetwalhalla, dat plaats biedt aan vier restaurants, komt langs de doorgetrokken A4 bij de afslag 12 (Delft-West/Wateringen).

Dénis van Vliet 21 juni 2016

Snelweg a4 delft schiedam

"We mikken op verschillende doelgroepen", zegt projectontwikkelaar Derek van den Berg van SENS Real Estate, dat voor dit project samenwerkt met Stebru Transformatie. "Overdag moet het dé plek zijn voor automobilisten die lekker willen lunchen of een afspraak hebben met zakenrelaties. In de weekends en avonduren verwachten we vooral gasten uit omliggende gemeenten."

BuitenspeeltuinHij wil nog niet prijsgeven welke horecagelegenheden er komen. "Maar we mikken op vier verschillende keukens."

Het foodpark krijgt een oppervlakte van zo'n 3.000 vierkante meter, met een fiks aantal parkeerplaatsen en een buitenspeeltuin voor kinderen.