Actueel

Online is hot, tv is uit bij Zeelandpromotie

 
beeld deondernemer
 
Geschreven door:
Leestijd 1 minuut

Tv-spotjes zijn niet meer de manier om Zeeland te promoten. Het dagelijks provinciebestuur gaat daar dus geen geld meer aan uitgeven. Internet wordt dé plek om mensen te verleiden naar Zeeland te komen. Dit meldt PZC.

Lees verder onder de advertentie

,,TV als medium is duur en steeds meer mensen halen niet alleen hun inspiratie om te reizen online, maar boeken ook online", schrijven Gedeputeerde Staten in hun voorstel om 642.000 euro uit te trekken om Zeeland te promoten. VVV Zeeland gaat daarmee aan de slag. ,,Een investering in nog betere en intensievere online marktbewerking is cruciaal", aldus het provinciebestuur. ,,Bovendien levert deze accentverschuiving een kostenbesparing op."

Gedacht wordt aan een geheel nieuw online platform met bijbehorende app. Ook wordt ingezet op persoonsgerichte marketing waarbij internetgebruikers die informatie zoeken over Zeeland bijbehorende advertenties te zien krijgen. Kranten en tijdschriften zijn niet taboe. Daarin komen campagnes voor festivals en watersport.