Nieuws Actueel
Aftellen tot opening van reuzenrad Pier Scheveningen
Door schade en schande - of beter gezegd: door weer en wind - wijzer geworden, blijft initiatiefnemer Perry Oerlemans van Skyview Attractions voorzichtig bij het noemen van een startdatum voor zijn reuzenrad op de Scheveningse Pier, zo bericht het AD.

"We mikken op vrijdag, maar ik geef geen honderd procent garantie." Door het slechte weer deze zomer heeft de opbouw enkele weken vertraging opgelopen.
TüVWoensdag kom de TüV langs, een instantie die attracties controleert. Vervolgens gaat het rad een dag of twee zonder mensen proefdraaien. "Als dat goed verloopt, zijn de eerste klanten welkom. Dineren in de Skyview kan pas later. Eerst willen we een ingespeeld team. Als dat zover is, voegen we de horeca toe."
Gerelateerde artikelen: