Nieuws Marketing

Plus in Middelstum op zondag open

De Plus-supermarkt in Middelstum mag op zondag open, dat meldt Dagblad van het Noorden. B en W van Loppersum keuren de aanvraag daartoe goed. Wel wordt de gemeenteraad nog om een mening gevraagd.

Van onze redactie 15 februari 2016

Boodschappeninternetshoppenwagentje

Daarmee heeft eigenaar Johan Tuitman de primeur in de gemeente Loppersum. Tuitman vraagt voor zijn Plus-winkel ontheffing voor de zondagen en feestdagen als Tweede Paasdag, Tweede Pinksterdag en Tweede Kerstdag, van 12.00 tot 17.00 uur.

Er broeien wel al plannen in andere gemeente zoals gemeente Bedum. De bedrijvenvereniging aldaar wil over dit onderwerp in gesprek met B en W, maar die twijfelen ernstig aan nut en noodzaak, nog los van het respect voor de zondagsrust.

B en W is voor de openstelling en de raad bespreekt op 22 februari tijdens de raadsvergadering zich erop uit.